oznámenia‎ > ‎

Brigáda na letisku Čerín - Čačín

uverejnené 3. 4. 2017, 4:54 používateľom Milan Hrk
Ahojte priatelia leteckého modelárstva a lietania,

trošku sa vyčasilo a po viacerých rozhovoroch mi pripadla úloha zvolať brigádu na letisko Čerín - Čačín. Užívame ho, tak si ho trošku udržiavajme. Pozývam Vás týmto na sobotu, 8.4.2017 od rána, teda ako kto vstane a dôjde :), na brigádu úpravu letiska a priľahlých plôch. Jedná sa o kosenie, orezanie kríkov, orezanie stromov, a prečistenie cesty. Padli aj nejaké návrhy na úpravu organizácie letiska, takže tí čo prídeme sa na mieste dohodneme, tak aby to vyhovovalo všetkým. Rovnako nás požiadal predseda AG Poniky p. Dratva o pomoc s vyčistením spodnej príjazdovej cesty, zozbieraním pneumatík na kôpky a sľúbil že ich odvezie. Podarilo sa mi dohodnúť rozšírenie a predĺženie  trávnatej plochy oproti miestu kde parkujeme na celú šírku, čím získame peknú trávnatú dráhu, či už pre vetrone, alebo núzové prípady.

Prosím, kto môžete doniesť akékoľvek náradie, dajte mi vedieť čo kto donesie. Je nás dosť bytovkových, čo nemáme nič. Hodí sa pár kosačiek, krovinorezov, možno zo dve píly a hlavne dosť rúk :)

Takže ešte raz termín a miesto:Letisko Čerín-Čačín, sobota 8.4.2017 od rána .. cca 8:30. 

Tým si pripravíme letisko na otváranie neba, plánované na sobotu 29.4.2017, aby sme sa pred kamarátmi čo prídu nehanbili :)

A prosím, kto môže a plánuje prísť, pošlite mi prosím na seba aj telefonický kontakt, ak by sa pre počasie brigáda zrušila, posielam skoro ráno sms.

Všetkým želám šťastné pristátia

Milan Hrk
predseda OZ LMKBB
Comments